Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Telefon +48 71 799 16 31  

Telefon +48 605 455 717  

O firmie

Od 2005 r. zajmujemy się sprzedażą, montażem i doradztwem z zakresu branży kominkowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, architektów, instalatorów, jak i firm. Bogaty asortyment najlepszych wkładów i pieców kominkowych producentów polskich i zagranicznych daje ogromne możliwości wyboru. Posiadamy wszystko, co niezbędne do podłączenia i montażu, obudowy kominków, piecyki wolnostojące oraz biokominki.

Wieloletnia praktyka, liczne szkolenia, ciągłe doszkalanie się oraz tysiące zadowolonych klientów są wyznacznikami naszego profesjonalizmu. Oferujemy doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy bezpłatne pomiary, wyceny oraz wizualizacje kominków uwzględniając indywidualne wnętrze klienta. Naszym klientom oferujemy opiekę serwisową. Wszystko po to, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, proponując najkorzystniejsze rozwiązania.

 

salon

 

kominek z czarna obudowa

Wkłady kominkowe

kominek przeszklony

Wkłady kominkowe gazowe

Piecyki wolnostojące

kominek prostokątny

Piecyki na pelett

czarny kominek
kominek w rogu pokoju

Obudowy kominkowe

kominek wbudowany

Biokominki

Projektowanie kominków

praca przy komputerze
element kominka