Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Telefon +48 71 799 16 31  

Telefon +48 605 455 717  

Promocje

Jesteście zainteresowani naszą ofertą? Zachęcamy serdecznie do śledzenia promocji. Możecie otrzymać atrakcyjne rabaty na zakup oraz montaż kominka i nie tylko. Sprawdźcie szczegóły!

 

 

 

WKŁAD KOMINKOWY SPARTHERM VARIA AS-2Lh-4S

 

CENA REGULARNA: 16 130ZŁ BRUTTO 23%

PROMOCJA: 12 900ZŁ BRUTTO 23%
LUB W PPRZYPADKU MONTAŻU 11 326ZŁ BRUTTO 8%

 

Wkład kominkowy Spartherm VARIA AS-2Lh-4S posiada panoramiczną szybę o wymiarach 730x358x370. To palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm.

Kraj pochodzenia - Niemcy.

Film do opisu serii tych wkładów premium pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=MMplA4E-dY

 

 

Varia-Spartherm
varia
Varia-Spartherm varia


 

Kobok Horizontal 730KOBOK HORIZONTAL 730/510

WERSJA ALL IN BLACK WRAZ Z BLENDĄ MASKUJĄCĄ

W SUPER CENIE 6900ZŁ BRUTTO 23%

LUB W PPRZYPADKU MONTAŻU 6 058 ZŁ BRUTTO 8%

 

Horizontal 730 – Kobok – ekologiczny wkład kominkowy

Wkład kominkowy z drzwiami otwieranymi na bok. Możliwość doprowadzenia powietrza do komory spalania z zewnątrz. Posiada wbudowaną przepustnicę świeżego powietrza do sterowania procesem spalania bezpośrednio w urządzeniu oraz króciec fi 125 mm przyłączeniowy. Konstrukcja wkładów kominkowych Kobok wykonana jest ze stali, uzupełniona żeliwnym rusztem oraz pomalowana ekologiczną farbą. Komora spalania wyłożona jest szamotem o grubości 5 cm oraz posiada żeliwny ruszt i pojemny popielnik. Drzwiczki przeszklone specjalną przeźroczystą ceramiką wytrzymującą 750°C z bardzo estetycznym wykończeniem od środka ze stali nierdzewnej.

 

Po co Ci kominek z brudną szybą?

Wkłady kominkowe Kobok posiadają specjalne dysze z czterech stron ze strumieniem świeżego powietrza na szybę w celu zachowania jej w czystości. To dzięki nim możemy się cieszyć pięknym widokiem ognia, a nie brudną i czarną szybą.

 

Technologia

Kobok dzięki inżynierskiej myśli i wieloletnim badaniom nad termodynamiką przepływu spalin stworzył najnowocześniejszą oraz najwydajniejszą konstrukcję paleniska (palenisko trapezowe), która zapewnia bardzo ekonomiczne i zarazem czyste spalanie drewna. Komora spalania jest zamknięta, dzięki czemu powietrze do spalania pobierane jest wyłącznie z zewnątrz. Każdy szczegół jego konstrukcji jest przemyślany i do czegoś służy (posiada nawet demontowane rączki do przenoszenia).

 

Głębokie palenisko

Wkłady kominkowe Kobok posiadają głębokie palenisko (7 cm). Chroni to przed przypadkowym wysypaniem się żaru z paleniska oraz zapewnia bardzo długi komfort użytkowania bez konieczności wybierania popiołu.

 

Gwarancja

Nasze produkty objęte są jedną z najdłuższych na rynku gwarancji – 7 lat na korpus oraz 2 lata na szamot i ruszt. Sprawia to, że są doskonałym wyborem do ogrzewania domu przez długie lata.